Division 4
No qualifiers found.
Direct Acceptance | |||||
---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Alternate | Replaced |
[1] | Mark Beckwith | GB | No | - | |
[2] | Daniel Marsh | AU | Cambridge Squash Club | No | - |
[3] | Kim Stone | AU | Leschenault Squash Club | No | - |
[4] | Mark Jones | AU | Mandurah Squash Club | No | - |
[5] | Ian Fahl | AU | No | - | |
[6] | Dale Subke | AU | Mandurah Squash Club | No | - |
[7] | Michaela Pratt | AU | Narrogin Squash Club | No | - |
[8] | Eamon Horrobin | AU | Leschenault Squash Club | No | - |
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
2019-03-23 9:30am | A1 | MSC - Court 1 |
Mark Beckwith [1]
|
Eamon Horrobin [8]
|
12-15, 14-16, 15-8, 15-12, 15-6 Normal |
2019-03-23 10:00am | A2 | MSC - Court 1 |
Daniel Marsh [2]
|
Michaela Pratt [7]
|
10-15, 15-7, 15-6, 7-15, 15-13 Normal |
2019-03-23 10:00am | A3 | MSC - Court 2 |
Kim Stone [3]
|
Dale Subke [6]
|
15-8, 15-11, 15-11 Normal |
2019-03-22 6:00pm | A4 | MSC - Court 3 |
Mark Jones [4]
|
Ian Fahl [5]
|
15-9, 8-15, 12-15, 11-15 |
2019-03-23 2:20pm | A5 | MSC - Court 1 |
Mark Beckwith [1]
|
Ian Fahl [5]
|
15-5, 15-11, 6-15, 9-15, 15-7 Normal |
2019-03-23 2:40pm | A6 | MSC - Court 3 |
Daniel Marsh [2]
|
Kim Stone [3]
|
15-13, 9-15, 8-15, 15-13, 6-15 Normal |
2019-03-23 2:15pm | A7 | MSC - Court 2 |
Mark Jones [4]
|
Eamon Horrobin [8]
|
15-9, 11-15, 9-15, 10-15 Normal |
2019-03-23 2:50pm | A8 | MSC - Court 1 |
Dale Subke [6]
|
Michaela Pratt [7]
|
14-16, 15-13, 11-15, 15-12, 11-15 Normal |
2019-03-24 11:50am | A9 | MSC - Court 3 |
Mark Beckwith [1]
|
Kim Stone [3]
|
15-5, 15-12, 16-14 Normal |
2019-03-24 9:05am | A10 | MSC - Court 3 |
Daniel Marsh [2]
|
Ian Fahl [5]
|
15-8, 17-15, 15-13 Normal |
2019-03-24 11:00am | A11 | MSC - Court 1 |
Eamon Horrobin [8]
|
Michaela Pratt [7]
|
10-15, 11-15, 15-7, 15-8, 9-15 Normal |
2019-03-24 9:05am | A12 | MSC - Court 1 |
Dale Subke [6]
|
Mark Jones [4]
|
13-15, 15-7, 15-17, 15-11, 15-7 Normal |